ULUSAL AJANS’TAN ÜNİVERSİTEMİZE ERASMUS TEŞEKKÜRÜ

Ulusal Ajans’tan Üniversitemize Erasmus Teşekkürü
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı, Ulusal Ajans Başkanı Mesut Kamiloğlu’ndan Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler Ofisi Başkanlığı bünyesinde bulunan Erasmus Koordinatörlüğüne Erasmus teşekkürü.

Ulusal Ajans Başkanı Mesut Kamiloğlu Çankırı Karatekin Üniversitesi Erasmus Koordinatörlüğünün program çalışmalarını takdirle karşıladığını belirterek, “Çankırı Karatekin Üniversitesi Türkiye sıralamasında Yükseköğretim için Erasmus Beyannamesi sahibi 164 üniversite içerisinde gerçekleştirdiği hareketlilikler ile 54.cü sırada bulunmaktadır. Bu sıralama üniversitenin programa ve öğrencilerine ne kadar çok değer verdiğinin bir kanıtıdır. Çankırı Karatekin Üniversitesinin programla ilgili en büyük artılarından biriside üniversiteye tahsis edilen hibenin tamamını eksiksiz olarak kullanmasıdır. Bu şu anlama geliyor ki hibe desteklerinden daha çok öğrencinin yararlanması ve ekonomik girdinin daha fazla olması bu anlamda Erasmus Koordinatörlüğü başta olmak üzere çalışmaları yakından takip eden ve destek veren Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ayrancı’ya teşekkür ediyorum” dedi.
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı, Ulusal Ajans Başkanı Mesut Kamiloğlu’ndan Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler Ofisi Başkanlığı bünyesinde bulunan Erasmus Koordinatörlüğüne Erasmus teşekkürü.

Ulusal Ajans Başkanı Mesut Kamiloğlu Çankırı Karatekin Üniversitesi Erasmus Koordinatörlüğünün program çalışmalarını takdirle karşıladığını belirterek, “Çankırı Karatekin Üniversitesi Türkiye sıralamasında Yükseköğretim için Erasmus Beyannamesi sahibi 164 üniversite içerisinde gerçekleştirdiği hareketlilikler ile 54.cü sırada bulunmaktadır. Bu sıralama üniversitenin programa ve öğrencilerine ne kadar çok değer verdiğinin bir kanıtıdır.

Çankırı Karatekin Üniversitesinin programla ilgili en büyük artılarından biriside üniversiteye tahsis edilen hibenin tamamını eksiksiz olarak kullanmasıdır. Bu şu anlama geliyor ki hibe desteklerinden daha çok öğrencinin yararlanması ve ekonomik girdinin daha fazla olması bu anlamda Erasmus Koordinatörlüğü başta olmak üzere çalışmaları yakından takip eden ve destek veren Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ayrancı’ya teşekkür ediyorum” dedi.