hangi alanlarda eğitim alabilirim? tüm programlar ve fakülteler

EĞİTİM

Nitelikli insan gücü yetiştirmeyi amaçlayan üniversitemizden mezun ettiğimiz 20.000 öğrenci ile Türkiye’de öncü olmanın gururunu yaşıyoruz.40 yıllık tecrübemiz, sektörel işbirliklerimiz, uygulamalı eğitim ve modern laboratuvarlarımızla 5000 öğrencimizi, meslek ve kariyerlerine sağlam bir başlangıç yapmaları için hazırlıyoruz.

Yerli ve yabancı öğretim üyelerinin yer aldığı Yabancı Dil Merkezimizle öğrencilerimizi sadece Türkiye’de değil tüm dünyada yetkin hale getiriyoruz.

Eğitim-öğretim ve araştırmada evrensel ölçüt ve etik değerleri benimseyen, toplum yararını ve paydaş memnuniyetini ilke edinen Çankırı Karatekin Üniversitesi; eleştirel düşünebilen, mesleki yeterliliğe sahip, yaşam boyu öğrenme felsefesiyle donatılmış, yeni bilgiler üreten, uygulayan ve yayan bireyler yetiştirmeyi; bilimsel ve sanatsal alanlarda uluslararası düzeyde rekabet etmeyi amaç edinmiştir.

Kampüslerimiz

Karatekin üniversitesi yerleşkeleri öğrencilerin ihtiyaçları ve eğitim gereklilikleri düşünülerek Çankırı şehrinin farklı noktalarında bulunmaktadır. Üniversite’nin en büyük kampüsü olan Uluyazı Kampüsü’nün yanısıra, üniversite’nin şehir merkezinde

Taş Mescit Meslek Yüksek Okulu ve Güzel Sanatlar Fakültesi yerleşkesi, Çankırı’nın Ilgaz, Kızılırmak, Eldivan, Yapraklı ve Çerkeş ilçelerinde ise Meslek Yüksek Okulları bulunmaktadır.


Uluyazı Kampüsü

Taş Mescit MYO

Ballıca Kampüsü

Güzel Sanatlar Fakültesi Yerleşkesi

Orman Fakültesi Yerleşkesi

Ilgaz, Kızılırmak, Eldivan, Yapraklı, Çerkeş MYO